Esenyurt Psikoteknik Belgesi Hakkımızda

Esenyurt Psikoteknik, Profesyonel Hizmetler veren Müşteri ve Sonuç Odaklı çalışan, Sağlık Bakanlığı Tarafından Onaylı Resmi bir Kurumdur.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmayan kurum ve merkezlerden Lütfen belge almamaya özen gösterin. Kurumumuz SRC ve Psikoteknik alanları dışında ODY ve ÜDY belgelerinide veren Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığı onaylı merkez olarak hizmet vermektedir.

Merkezimiz adayların trafiğe çıkmadan önce yaşadığı heyecan ve stresi minimuma indirerek trafiğe uyumlarını hızlandırır.

PsikoTeknik Belgesi Almak İçin Gerekli Şartlar
1- Ehliyetini almış olması,
2- Akli dengesi ve sağlık durumunun yerinde olması
Durumlarında Kurumumuz 1 Saatlik Test sonrasında Belgeyi Hak ettiğinize dair raporu Verebilmektedir.

Psikoteknik Merkezimizde METEKSAN SİSTEM A.Ş.’ye ait TÜBİTAK ODTÜ BİLTEN proje desteği ile geliştirilen “Trafikent Psikoteknik Değerlendirme Sistemi” cihazı bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Adaylarımızın Ehliyet, SRC, Psikoteknik ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi eğitim almalarını sağlamak  ve bu amaç doğrultusunda eğitim hizmetlerimizi yüksek kalitede sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz. Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla her zaman en iyilerin yetiştiği ,çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız.Sizde iyi bir eğitim almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.UNUTMAYINIZ Kİ EĞİTİM KAZADAN UCUZDUR.

MİSYONUMUZ

Kişilerin ve kurumların ihtiyacı olan mesleki yeterlilik belgesi ihtiyaçlarını analiz ederek seri ve planlı adımlarla mesleki yeterlilik ve uzmanlık ihtiyaçlarına yönelik eğitimleri düzenlemek ve girecekleri sınavlarda kurumumuzdan aldıkları profesyonel ve bilinçli eğitimlerle kolayca başarıya ulaşmalarını sağlamaktır..

DEĞERLERİMİZ

  • Kaliteli ve ilkeli eğitim ve hizmet
  • Müşteri memnuniyeti odaklılık
  • Eğitimle değişim ve sonuç odaklılık
  • Diyalog ve saygı
  • Güvenilirlik ve eğitim sistemi müfredatlarına uygunluk
  • Sistematik ve planlı eğitim

Esenyurt Psikoteknik

Kimler Psiko-teknik Belgesi Almalıdır?
Yük veya yolcu taşımacılığı yapan tüm ticari taşıt sürücülerinin ve alkol, ceza puanı ve aşırı hız nedeniyle sürücü belgesine el konulan sürücülerin psiko-teknik belgesi alması zorunludur. 1 Eylül 2019 tarihi itibariyle e-devlette Sağlık Bakanlığı e-İmzalı Psikoteknik Değerlendirme Raporları Sorgulama sayfasında görünmeyen psiko-teknik belgeleri geçersizdir.

Bize Ulaşın

Adres: Beylikdüzü Osb. 3. Cd. No:8 Kat:1 Conner Office Beylikdüzü/İstanbul

Telefon: 0555 000 00 15

E-Posta: info@direksiyondersi.com.tr

Web: https://www.esenyurtpsikoteknik.net